تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه

شرکت گسترش انرژی پیروزان پس از فعالیت و کسب تجربه در زمینه های مختلف مهندسی و انباشت تجربیات و رصد کردن خلاهای موجود در این زمینه ها تصمیم دارد تا پاسخی برای احتیاجات علمی که بتواند رافع این نیازها باشد را به جامعه ی مهندسی کشور تقدیم نماید.
در همین راستا این شرکت تصمیم قبلی خود بنا بر ایجاد بخش تحقیق و توسعه را در طول یک سال اخیر جامه عمل پوشانده و تلاش دارد تا با اهدافی چون انتقال دانش فنی و مهندسی معکوس و واردات تکنولوژی ها و راه حل های نوین فنی و مهندسی قدمی هرچند کوچک را در پیشبرد علوم کاربردی در کشور بردارد.
عمده ی فعالیت های شرکت گسترش به منظور تحقیق و توسعه در حوزه های ذیل متمرکز گردیده است:
– انتقال دانش فنی به منظور روشهای نوین در تسویه ی آبها و فاضلابهای صنعتی و غیر صنعتی خصوصا به منظور بهره گیری در آب مصرفی نیروگاه های کشور
– مهندسی معکوس در ساخت پره و نازل مسیر داغ توربینهای گازی
– مطالعات محلی و سرزمینی در جهت افزایش بازدهی توربین های گازی توسط کاهش دمای هوای ورودی(Cooling system)
– مطالعات محلی و سرزمینی در جهت افزایش بازدهی توربین های گازی با به کارگیری نسل جدید پره های توربین

لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب (دپارتمان R&D شرکت گسترش انرژی پیروزان)

لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب (دپارتمان R&D شرکت گسترش انرژی پیروزان)

Engineering Simulation Laboratory (ESIMLAB)

کار با مراکز صنعتی و کارفرمایان عمده ای همچون وزارت نیرو و وزارت نفت و همچنین انجام پروژه های تحقیقاتی و برگزاری دوره ها و سمینارهای تخصصی در حوزه ی روشهای مدرن طراحی و شبیه سازی برای ارگانهای صنعتی و همکاری با شرکتهای بین المللی در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات مدرن، سیملب را به عنوان یکی از با تجربه ترین و کاملترین شرکتهای فعال در زمینه تحلیل و شبیه سازی مهندسی در ایران و خاورمیانه بدل کرده است. استفاده از ابزارهای پیشرفته شبیه سازی و طراحی و تسلط بر فرایندهای حاکم بر عملکرد تجهیزات مورد مطالعه با در اختیار داشتن متخصصین با سابقه و دارای دانش فنی و ارتباط با مراکز تحقیقاتی بین المللی مانند پارکهای فناوری، دانشگاههای معتبر اروپایی و شرکتهای توسعه دهنده نرم افزارهای مهندسی در کلاس جهانی ، امکان هر گونه طراحی، ساخت، بهینه سازی و بازطراحی هر سیستم و در هر سطحی از پیچیدگی را با توجه به شرایط تعریف شده اقتصادی کارفرما را فراهم می آورد. ما کاهش چشمگیر در هزینه های ساخت و آموزش تخصصی شما را تضمین میکنیم.

تحلیل و طراحی پیشرفته ی نرم افزاری شامل:
• مکانیک شکست و آسیب
• برخورد و انفجار
• احتراق داخلی
• شکل دهی فلزات
• شبیه سازی جوش
• عملیات حرارتی
• اکوستیک و ارتعاشات
• اندرکنش سیال سازه
• تحلیل خستگی

ما تمامی زنجیره تولید محصول مدرن، از تحقیق و توسعه، شبیه سازی و بهینه سازی عددی تا ابزارها و روشهای مدرن ساخت را تضمین میکنیم.